Způsoby doručení

  1. Osobní odběr – zákazník přebírá zboží osobně a přepravu si zajišťuje vlastními prostředky. Zboží si odebírá v sídle společnosti.
  2. Dodání pomocí externí přepravní služby: 

 

Individuální kalkulace dopravného

Dopravné není přímo kalkulováno při objednávání zboží v e-shopu a zákazník se jeho výši dozví až při odeslání objednávky a jejím zpracování. Pro tento případ je považována objednávka od zákazníka za definitivní, až ve chvíli, kdy dojde k oboustrannému odsouhlasení objednávky včetně zvláštní dopravy. Pokud zákazník chce vědět dopravné ještě před potrvzením objednávky, doporučujeme kontaktovat nás telefonicky nebo mailem a my Vám dopravné k aktuální objednávce sdělíme předem. Výše se odvíjí od kilometrové sazby, mýtného a místa doručení.

Dopravu zajišťují níže uvedené společnosti, případně jiní externí dopravci.

Při výběru tohoto typu dopravy se zobrazí pouze informační cena dopravy 1,21,- Kč (s DPH), aby bylo možné objednávku odeslat.

Zákazník výběrem tohoto typu dopravy dává souhlas s dodatečnou kalkulací ceny dopravného - podle velikosti zásilky jsou možné následující způsoby doručení zásilky.

 
  1. Velkoobjemové zásilky zasíláme pouze paletovou přepravní službou Toptrans EU a.s. Řidič před převzetím zásilky zboží zkontroluje a podpisem potvrdí jeho bezvadný stav. Tímto krokem je zajištěno vysoké procento bezvadně doručených zásilek, popřípadě bezproblémové vyřízení případné reklamace. Pokud je zasíláno více zboží najednou, účtujeme dopravu dle skutečné váhy místo počtu položek (doprava vyjde levněji).

    Toptrans (www.toptrans.cz) Cena dle kalkulací společnosti Toptrans. (Váha balíku je neomezená, pojištění skutečné hodnoty zásilky v ceně přepravného. Rychlé doručení do druhého dne, řidič telefonuje před doručením, možnost dohodnout se na přibližné době doručení, vhodné i pro křehké předměty.)
     
  2. Maloobjemové, balíkové nebo kusové zásilky zasíláme přepravní společností Fofr (http://www.fofrcz.cz/).  Společnost Fofr nabízí několik modulů přepravy zásilek, v rozmezí 24 až 96 hodin. Váha zásilky se může pohybovat od malé zásilky až po hmotnost 2000 kg, do max. délky 4 metry a objemu 10 m3. V modulu Z zajišťuje společnost Fofr zásilky do zahraničí - např. na Slovensko a do Polska. Zásilky jsou prostřednictvím zasílatele pojištěny do hodnoty 300.000,- Kč, pokud má zásilka vyšší hodnotu než 300.000,- může si tuto zásilku připojistit, viz Všeobecné obchodní podmínky přepravního systému Fofr.
 

Při příjmu zásilky od přepravce zkontrolujte důkladně obal zásilky a pokud možno i obsah. Je ve vašem zájmu tuto kontrolu udělat! Pozornost věnujte hlavně mechanickému poškození, které mohlo vzniknout během přepravy  Pokud je obal nebo obsah zásilky poškozený, zboží nepřebírejte!

Pokud není možnost zkontrolovat obsah zásilky při doručení s řidičem, učiňte tak v co nejkratším možném termínu. Pokud zjistíte poškození zásilky až po převzetí od přepravce, neprodleně nás max. do 48 hodin informujte. Zároveň nahlaste škodu i přepravci: